در سیستم سایت ساز رایگان شما واقعا می توانید یک پورتال خبری پیشرفته را ایجاد کنید . پورتالی که شاید هزینه طراحی و راه اندازی آن در بیرون بیش از یک میلیون تومان باشد را شما تنها با چند کلیک ایجاد خواهید کرد.می توانید سایت و یا پورتال خبری خود را بروی ساب دامنه های شاپرزفا بالا آورده و یا برای آن یک دامنه اختصاصی در نظر بگیرید.

 

شاید باروش سخت باشد که به صورت رایگان از این پس بتوانید به ساخت سایت رایگان در شاپرزفا اقدام کنید اما این تمام ماجرا نیست .شما از این پس اگر برای مجموعه خود خواستید یک تالار و انجمن گفتگو ایجاد نمایید این کار را به صورت رایگان در شاپرزفا می توانید انجام دهید. اگر خواستید تا یک سیستم آگهی مانند ایستگاه ایجاد کنید نیاز به هیچ گونه هزینه اضافی ندارید و تنها با چند کلیک این کار هم می توانید انجام دهید.شایدداسم سیستم همکاری در فروش پادینا را شنیده باشید و حتما می دانید که قیمت چنین سیستمی الان بالای یک میلیون تومان است.اما جای نگرانی نیست چرا که ما در شاپرزفا به شما این امکان را می دهیم تا با چند کلیک دارای یک سیستم همکاری در فروش واقعا پیشرفته شوید.

  ایجاد پورتال خبری پیشرفته در شاپرزفا

  بدون هزینه صاحب 5 سایت ویژه خواهید شد

  اگر دوست دارید در کنار فروشگاه رایگانی که در شاپرزفا دارید یک پورتال خبری واقعا پیشرفته و بسیار شیک با قدرت سئوی بالا داشته باشید تنها کافیست تا به بخش ثبت نام مراجعه کرده و هنگام ثبت نام گزینه پورتال خبری را انتخاب کنید.بله به همین راحتی شما می توانید به ایجاد یک سایت رایگان بپردازید.شاپرزفا دیگر تنها یک فروشگاه ساز رایگان نیست و شما براحتی از این پس می توانید به ساخت سایت رایگان در شاپرزفا مبادرت فرمایید.

  سعی کرده ایم تا آنجا که امکان دارد امکانات بسیار پیشرفته ای را در قالب سایت ساز رایگان به شما کاربران ارائه دهیم.شما می توانید سایت خبری و یا تفریحی و حتی سایت شخصی خود را از طریق همین پورتال خبری شاپرزفا ایجاد نمایید. در کنار امکان فوق شما همچنین می توانید به راحتی به ساخت یک انجمن برای مجموعه خود بپردازید و بدون نیاز به هزینه از این به بعد دراای یک انجمن نیز خواهید شد.

  این پایان کار در شاپرزفا نیست شما دو امکان دیگر در پیش رو دارید,یکی امکان ساخت سیستم آگهی و نیازمندی ها و دیگری امکان ساخت سیستم همکاری در فروش.بله شما در واقع در شاپرزفای جدید یک مجموعه 5 تایی از سایت هایی را در اختیار خواهید داشت که تمام نیاز های شما عزیزان را به خوبی پاسخگو خواهد بود.ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا در نهای کفیت بتوانیم خدماتی قابل توجه را به صورت رایگان به شما عزیزان عرضه نماییم.

   اینجا همه چیز تا مرز بی نهایت است

    

   به نظر شما بهترین فروشگاه ساز باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا لایق چنین لقبی باشد؟ شاپرزفا به عنوان سیستم فروشگاه ساز رایگانکشور که همزمان به ارائه سیستم همکاری در فروش نیز پرداخته است در سری جدید خود تحولی عظیم در سیستم فروشگاه ساز خود بوجود آورده است.شما در سری جدید شاپرزفا می توانید از امکانات بسیار پیشرفته فروشگاهی همچون گذشته به صورت رایگان استفاده نمایید.ما همیشه شعارمان بر این بوده که خدمات شاپرزفا باید به صورت رایگان به تمام کاربران نت در ایران ارائه شود و هدفمان توسعه کسب و کار اینترنتی بوده است.

   شما می توانید با استفاده از فروشگاه ساز شاپرزفا تنها د رعض چند دقیقه به ساخت یک فروشگاه شخصی برای خود بپردازید و بدون نیاز به هزینه های جانبی از جمله هزینه های هاست و خرید دامنه و پشتیبانی به توسعه کسب و کار خود بپردازید.شما در شاپرزفا هیچ محدودیتی ندارید و می توانید از تمام امکانات ان به صورت رایگان استفاده کنید.

   سیستم جدید پنل پیامکی که به شما این امکان را می دهد تا برای مشتریان و کاربران خود یک پیامک ارسال کنید باعث شده است تا شاپرزفا را بهبهترین فروشگاه ساز کشور تبدیل نماید.شما براحتی می توانید در صورتیکه با یکی از شرکت های ایران مارکت و یا فروتل و یا پارس پیک قرار داد داشته باشید فروشگاه خود را با وب سوری به پنل پستی خود متصل نمایید.

   در فروشگاه ساز شاپرزفا شما بدون نگرانی از تمام شدن هاست می توایند هر چقدر که می خواهدی محصول در فروشگاه خود تعریف نمایید و هر چقدر که دوست دارید به سایت خود بازدید کننده روان کنید.شاپرزفا به صورت 24 ساعته اماده پاسخگویی به مشکلات شما کاربران عزیز است و از این بابت نیز جای هیچ نکرانی وجود نخواهد داشت.وظیفه حفظ اطلاعات و بک آپ گرفتن نیز به عهده شاپرزفا بوده و شما از این بابت نیز هیچ گونه دغدغه ای نخواهید داشت.

    با یک تجارت آنلاین تنها چند قدم فاصله دارید

     

    اگر می خواهید وارد بازار مجازی شوید و به فکر توسعه کسب و کار خود هستید  اولین قدم این است که ابتدا شما یک سایت و یا یک فروشگاه ساز اینترنتی داشته باشید تا بواسطه آن بتوانید به معرفی خدمات و کالاهای خود بپردازید.برای داشتن یک فروشگاه ساز شما یا باید علم کد نویسی بلد باشید و خودتان نیازهایتان را برطرف نمایید و یا باید هزینه های چنصد هزرا تومانی انجام داده و به شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند هزینه بپرئدازید تا برایتان یک سایت و یا فروشگاه اینترنتی ایجاد نمایند.

    اما ما می خواهمی با راه سومی در خدمت شما باشیم .در مجموعه شاپرزفا شما بدون نیزا به دانش کد نویسی و همچنین بدون نیزا به صرف هزینه های چنصد هزرا تومانی می توانید براحتی صاحب یک فروشگاه ساز رایگان شده و تمام نیازهای خود را توسط آن برطرف نمایید.بله شما تنها با چند کلیک شاده می توانید خود را صاحب یک کسب و کار اینترنتی نمایید و شاید با این کار بتوانید در میزان در آمد خود تغییری حاصل کنید.

    در شاپرزفا هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما براحتی می توانید صاحب یک فروشگاه ساز رایگان اما پیشرفقته و حرفه ای شوید.در واقع شاپرزفافروشگاه ساز اینترنتی که به شما ارائه می دهد را ماه ها برای آن وقت گذاشته و سعی کرده است تا با  استاندارد ترین روش ها یکی از بهترینفروشگاه ساز ها را ایجاد نماید.این امکان برای شما هم اکنون در این مجموعه مهیا شده است تا بدون داشتن هیچ گونه دغدغه ای و تنها با یک عضویت شاده خود را صاحب یک فروشگاه ساز رایگان نمایید و از مزایای داشتن یک فروشگاه پیشرفته نهایت استفاده را ببرید.